tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Troki

Jednymi z podstawowych akcesoriów myśliwskich są również troki. Elementy te są wykorzystywane do noszenia upolowanego ptactwa lub zajęcy. Do ich produkcji wykorzystuje się skórę bądź różnego rodzaju sznurki, które pozwalają stworzyć wielorzemykowe pętle.

W asortymencie sklepu Faut znajdują się troki myśliwskie:

  • na ptactwo – wykonane ze skóry, idealne dla myśliwych polujących na tzw. „pióro”. Doskonale sprawdzają się do transportu upolowanych ptaków, a jednocześnie wyróżniają się oryginalną strukturą. Tym, co je jeszcze charakteryzuje są wzmocnione nity, które pełnią funkcję ozdobną. Warto dodać, że proponowane modele umożliwiają regulację pętli, a to z kolei ułatwia ich dopasowanie do gatunku upolowanego ptactwa,
  • na zające – do ich produkcji wykorzystuje się wysokiej jakości skórę. Tego typu troki można zamocować do paska bądź plecaka za pomocą dołączonej klamry. Co ciekawe, można je łączyć z pasami na amunicję śrutową czy też z torbami myśliwskimi.

Wszystkie oferowane troki myśliwskie można mocować do paska spodni bądź do innych miejsc, zgodnie z upodobaniami użytkowników.

Proponujemy także nowoczesne i innowacyjne troki myśliwskie, do których produkcji wykorzystano neopren. Są one równie funkcjonalne i praktyczne, jednak w przeciwieństwie do skórzanych nie wymagają regularnej konserwacji. Doskonale sprawdzą się do przenoszenia małych ptaków, nawet w dużej ilości. Są one niezwykle proste w obsłudze – można je szybko zawiesić, a przy tym zdjąć ptactwo, bez obaw o splątanie rzemyków czy pętelek.

Sprawdź oferowane modele troków myśliwskich i wybierz idealne!

 Sortuj:   Cena   Nazwa A-Z   Dodano
Ilość/strona:


powrót do strony głównej