tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Pastorały

Pastorał myśliwski to akcesorium umożliwiające stabilne i bezpieczne utrzymanie broni. Jest to tzw. podpórka, która w asortymencie sklepu jest dostępna w kilku wariantach. Proponujemy monopody, dipody oraz tripody. Wielu myśliwych decyduje się na ich wykorzystywanie podczas polowań, gdyż zapewniają utrzymanie stabilnej podstawy, a w konsekwencji wyeliminowanie nawet najmniejszych drgań. To natomiast gwarantuje oddanie niezwykle precyzyjnych strzałów w każdej pozycji. Pastorały myśliwskie mogą być bowiem wykorzystywane zarówno w pozycji stojącej, siedzącej, jak i leżącej.

 

Czym kierować się przy wyborze pastorału myśliwskiego?

Główną cechą charakterystyczną pastorału myśliwskiego powinna być stabilność. Z uwagi na funkcjonalność, dość często są one wykorzystywane podczas polowań. Aby mogły być maksymalnie wykorzystane, powinny umożliwiać szybkie rozłożenie i ustawienie w każdych warunkach – nie tylko na równym podłożu. Proponujemy pastorały, które z powodzeniem można wykorzystywać zarówno w błocie, na terenach górzystych czy też w wodzie.

Pastorał to jeden z wielu akcesoriów wykorzystywanych przez myśliwych. Bogate wyposażenie każdego myśliwego podczas polowań sprawia, że powinien on również wyróżniać się niewielką wagą – tylko tak nie będzie sprawiał trudności w przenoszeniu. Ważne, by był również wykonany z wysokiej jakości materiałów – tylko wytrzymałe modele będą odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, w tym deszcz, mróz i wysokie temperatury.

Wybierając odpowiedni model warto zwrócić uwagę na pastorały automatyczne i obrotowe – są one niezwykle łatwe w obsłudze, a przy tym wielofunkcyjne.Sortuj:   Cena   Nazwa A-Z   Dodano
Ilość/strona:


powrót do strony głównej