tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Pasy do broni

W asortymencie sklepu Faut myśliwi znajdą również funkcjonalne i wytrzymałe pasy do broni. Proponowane myśliwskie akcesoria wyróżniają się wysoką jakością i wytrzymałością – są odporne na rozerwania i uszkodzenia, a dzięki temu zapewniają wieloletnie użytkowanie, bez obaw o uszkodzenie w najmniej oczekiwanym momencie.

Proponowane myśliwskie pasy do broni doskonale sprawdzają się do przenoszenia broni – umożliwiają nie tylko jej bezpieczne, lecz przede wszystkim łatwe i wygodne transportowanie. Efekt ten uzyskano dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów. Kluczową rolę odgrywa odpowiedniej szerokości pas i neopren. Elementy te nie tylko wpływają na wysoki komfort użytkowania pasa, ale też na wyeliminowanie drgań. Co kluczowe, w procesie produkcji myśliwskich pasów do broni wykorzystano nowoczesne technologie. Te natomiast pozwoliły uzyskać akcesorium automatycznie rozciągające się pod wpływem broni. W efekcie broń wisi pewnie i stabilnie, a przy tym nie ześlizguje się z barku. Zastosowanie neoprenu sprawia, że akcesorium może być wykorzystywane z różnym rodzajem odzieży myśliwskiej. Pasy można nosić zarówno na koszulkach, koszulach, swetrach, a nawet kurtkach. Co ważne – nawet przy najcieńszej odzieży, pasy nie powodują otarć i odcisków, a wszystko to za sprawą zastosowania odpowiednich materiałów.

 

Co warto wiedzieć o pasach do broni?

Myśliwskie pasy do broni są nie tylko wyjątkowo funkcjonalne, ale przez niezwykle łatwe w zakładaniu i ściąganiu. Co więcej, prezentują się one elegancko i pasują do każdego rodzaju odzieży – zarówno pod względem kolorystyki, jak i designu.Sortuj:   Cena   Nazwa A-Z   Dodano
Ilość/strona:


powrót do strony głównej