tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Noże myśliwskie

Chcąc być przygotowanym na każdą ewentualność, myśliwy w swoim ekwipunku powinien również mieć nóż myśliwskich. Tego typu akcesoria są głównie przeznaczone do oprawiania i patroszenia zwierzyny, jednak w zależności od sytuacji, sprawdzą się również w wielu innych sytuacjach. Z powodzeniem można je wykorzystać także do prowadzenia mniejszych prac obozowych.

W asortymencie sklepu Faut znajdują się różnorodne modele noży – zarówno te wielofunkcyjne, jak i do skórowania czy otwierania zwierzyny. Proponujemy również noże survivalowe czy outdoorowe. W tych kategoriach znajdują się noże myśliwskie, taktyczne, składane, ratownicze oraz ze stałą głownią.

 

Czym kierować się przy wyborze odpowiedniego noża myśliwskiego?

Wybierając odpowiedniej jakości nóż myśliwski warto zwrócić uwagę na jego budowę i przeznaczenie. Ważne, by wybrany model był wykonany z wysokiej jakości materiałów – tylko takie wersje zapewniają maksymalną wytrzymałość i trwałość. Ważny jest także materiał wykorzystany do wykonania ostrza – najlepsze są modele ze stali odpornej, gdyż są one odporne na rdzewienie. Warto również zwrócić uwagę na rękojeść. Modele wykonane z drewna są dużo wygodniejsze w utrzymaniu – umożliwiają pewny i mocny chwyt. Modele wykonane z tworzyw sztucznych mogą ślizgać się w dłoni. Ważną rolę odgrywa również ich wyprofilowanie – tylko tak wielogodzinne ich użytkowanie nie będzie powodować bólu dłoni.

Sprawdź, jakie modele noży myśliwskich oferujemy i zapewnij sobie maksymalne bezpieczeństwo w każdych warunkach.Sortuj:   Cena   Nazwa A-Z   Dodano
Ilość/strona:


powrót do strony głównej