tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Plecaki myśliwskie

Chcąc pomieścić wszystkie niezbędne myśliwskie akcesoria, każdy myśliwy powinien zainwestować w dobrej jakości plecak. Plecak myśliwski to niezwykle praktyczne, ale również funkcjonalne rozwiązanie. Dzięki możliwości zarzucenia go na plecy, myśliwy w każdych warunkach może się swobodnie poruszać, a przy tym mieć dwie wolne ręce.

W ofercie sklepu Faut znajduje się szeroki wybór plecaków myśliwskich. Do ich produkcji wykorzystano trwały materiał, w zielonej „myśliwskiej” kolorystyce. To, co je wyróżnia to bezszelestność – dzięki temu użytkownik może spokojnie poruszać się w każdych warunkach, bez obaw o spłoszenie zwierzyny.

 

Jak wybrać odpowiedni plecak myśliwski?

Wybierając praktyczny i funkcjonalny plecak myśliwski warto zwrócić uwagę na jego konstrukcję. Kluczowa jest kolorystyka – wszelkie odcienie zieleni ułatwiają kamuflaż, ale też pozwalają dopasować akcesorium do barwy odzieży myśliwskiej. Ważną rolę odgrywają również wszelkiego rodzaju kieszenie i schowki – ich duża liczba ułatwia pomieszczenie niezbędnych akcesoriów myśliwskich i takie ich rozmieszczenie, by w wymagających warunkach odnalezienie odpowiedniego elementu nie sprawiało większego problemu. Dobrze, jeśli wybrany model jest wyposażony w odblaski czy też ładownice na naboje.

Warto również zwrócić uwagę na jakość zastosowanego materiału – wykorzystanie nieprzemakalnej tkaniny typu cordura sprawia, że zawartość nie ulegnie zniszczeniu nawet podczas trudnych warunków atmosferycznych.

Sprawdź, jakie modele oferujemy i wybierz idealny dla siebie!Sortuj:   Cena   Nazwa A-Z   Dodano
Ilość/strona:


powrót do strony głównej