tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Pasy na amunicję

Podczas polowań myśliwi regularnie używają broni. Do jej przenoszenia wykorzystują specjalne myśliwskie pasy na broń. Większość z nich jest jednak przystosowana jedynie do przymocowania broni – nie zawierają miejsca na niezbędne akcesoria. Z pomocą w takiej sytuacji przychodzą myśliwskie pasy na amunicję.

Myśliwskie pasy na amunicję, dostępne w sklepie myśliwskim Faut, zostały wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Pomimo długotrwałej żywotności, materiały te są niezwykle miękkie, a co za tym idzie – również wygodne w użytkowaniu. W zależności od wybranego modelu mogą być one uszyte z dwóch warstw, pomiędzy którymi jest umieszczona pianka – dzięki temu pas nie wżyna się w skórę i nie powoduje obtarć. Jest to niezwykle ważne, gdyż podczas polowań myśliwy powinien być maksymalnie skupiony i skoncentrowany na swojej pracy – nie powinny go rozpraszać nawet najmniejsze drobiazgi.

 

Jak wybrać odpowiedni pas na amunicję?

Myśliwski pas na amunicję powinien być przede wszystkim stabilny i wytrzymały. Z tego względu do jego produkcji wykorzystuje się sprawdzone i trwałe materiały. Ważna jest także możliwość dopasowania pasa do sylwetki myśliwego. Zapięcia powinny umożliwiać regulację szerokości, co pozwoli wykorzystywać pas w każdych warunkach – zarówno latem, przy delikatnej odzieży, jak i zimą na puchowe kurtki. Ważne są także kieszenie i pojemniki na amunicję. W zależności od rodzaju stosowanej broni, powinno się znaleźć miejsce na amunicję śrutową, ale też kulową o dowolnym kalibrze.Sortuj:   Cena   Nazwa A-Z   Dodano
Ilość/strona:


powrót do strony głównej