tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Latarki

Ważnym elementem wyposażenia każdego myśliwego jest latarka – akcesorium to sprawdza się w każdych warunkach, wbrew pozorom nie tylko w trakcie nocnych polowań. Z uwagi na konieczność wykorzystywania ich w trudnych warunkach, powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów – tylko takie modele są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne czy szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, np. deszcze czy śnieg, a przy tym pozwalają uzyskać właściwe oświetlenie przez wiele godzin.

Wybierając odpowiednią latarkę myśliwską należy zwrócić uwagę, czy odpowiednio skupia światło, ale też czy umożliwia jego rozproszenie. Modele spełniające te warunki pozwalają bowiem uzyskać odpowiednie oświetlenie bliskich obszarów, jak i dalszych. Ważna jest także moc – dobrej jakości latarka skutecznie oświetla drogę nie tylko po zmroku czy o poranku, ale też w trakcie najciemniejszej nocy. Ostatnim czynnikiem, na jaki należy zwrócić uwagę jest czas pracy. Dobre jakościowo modele zapewniają kilkadziesiąt, a nawet kilkaset godzin nieprzerwanej pracy. Dużo lepszym wyborem są modele wyposażone w akumulator – umożliwiają one uzupełnianie energii, przy jednoczesnym ponoszeniu niewielkich kosztów.

 

Dlaczego warto zainwestować w dobrej jakości latarkę myśliwską?

Latarki myśliwskie to akcesoria, które pozwalają dotrzeć do celu podczas ciemnej nocy – ułatwiają przedostanie się na polanę, ale też powrót do domu po polowaniu. Stawiając na dobrej jakości model myśliwy wybiera nie tylko wytrzymałe i funkcjonalne rozwiązanie, lecz przede wszystkim akcesorium, które będzie mu służyć przez długie lata.

W przygotowanym asortymencie mamy zarówno latarki w mniejszych, jak i większych rozmiarach. Sprawdź ofertę i wybierz idealną dla siebie!

 Sortuj:   Cena   Nazwa A-Z   Dodano
Ilość/strona:


powrót do strony głównej