tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Pokrowce na broń

Broń myśliwska wymaga specjalnego traktowania – powinna być nie tylko odpowiednio użytkowana, ale też przechowywana. Kluczową rolę odgrywają pokrowce – powinny znaleźć się na stanie wyposażenia każdego myśliwego. Nie tylko zapewniają one bezpieczeństwo broni, ale też pozwalają ochronić ją przed uszkodzeniami mechanicznymi, zarówno podczas transportu, jak i przechowywania w domu. Warto pamiętać, że tego typu akcesorium chroni również przed przedostawaniem się do wnętrza broni kurzu, wilgoci, piasku i innego rodzaju zanieczyszczeń. W efekcie może ona dłużej służyć użytkownikowi, bez konieczności regularnego jej czyszczenia i konserwowania.

 

Jakie pokrowce na broń oferujemy?

W ofercie sklepu Faut znajdują się pokrowce idealne na kniejówkę, dubeltówkę oraz na sztucer. Wszystkie są dostępne w różnych rozmiarach, co ułatwia ich dopasowanie do potrzeb użytkowników i posiadanych przez nich modeli broni.

Proponowane pokrowce na broń zostały wykonane z wysokiej jakości tkaniny impregnowanej typu cordura. Materiał ten sprawia, że są one wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia, a przy tym niestraszne im niekorzystne warunki atmosferyczne – myśliwy nie musi obawiać się, że broń zostanie uszkodzona chociażby podczas ulewnych deszczów.

Dbamy nie tylko o funkcjonalność, ale też estetykę pokrowców. To, dlatego proponujemy pokrowce na broń myśliwską o różnym designie – prezentują się one wyjątkowo elegancko i atrakcyjnie. Dodatkowo, zostały one wyposażone w dużą liczbę kieszeni – dzięki nim myśliwy może przechowywać wraz z bronią różnorodne akcesoria, ale też amunicję.

Sprawdź, jakie modele pokrowców na broń oferujemy i wybierz idealny dla siebie!Sortuj:   Cena   Nazwa A-Z   Dodano
Ilość/strona:


powrót do strony głównej