tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Optyka myśliwska

Polowania często odbywają się w trudnych warunkach –  zarówno w nocy, jak i o poranku panuje niska widoczność. Uzyskanie właściwej widoczności jest niezwykle ważne – pozwala odnieść sukces podczas polowania i obserwowania zwierzyny, ale też zwiększa bezpieczeństwo uczestników wypraw leśnych. Chcąc ułatwić myśliwym zwiększenie widoczności w leśnych warunkach, w ofercie sklepu Faut znajduje się szeroki wybór najwyższej jakości lornetek i lunet.

Proponowane akcesoria z zakresu optyki myśliwskiej wyróżniają się bardzo dobrą rozdzielczością i umożliwiają uzyskanie jasnego obrazu. W asortymencie znajdują się modele pochodzące od sprawdzonych i renomowanych producentów – dzięki temu możemy zagwarantować ich użytkownikom, że uzyskają duże pole widzenia i właściwą ostrość obrazu.

Wybierając odpowiednią lunetę bądź lornetkę zachęcamy do postawienia na jakość – jest to akcesorium myśliwskie, które będzie służyć myśliwemu przez wiele lat, a tylko dobra jakość umożliwia skuteczne polowanie.

 

Czym kierować się przy wyborze optyki myśliwskiej?

Wielu myśliwych zastanawia się, czy podczas zakupu optyki myśliwskiej postawić na lunetę czy lornetkę. Warto pamiętać, że są to podobne sprzęty, jednak umożliwiają uzyskanie innego efektu. Lornetka pozwala obserwować wybrany obiekt obojgiem oczu, a luneta tylko jednym. Chcąc podjąć właściwą decyzję należy zastanowić się, w jakim celu optyka myśliwska będzie wykorzystywana. Lornetki są mniejsze, poręczniejsze i tańsze – sprawdzą się doskonale w ruchu, gdyż pozwalają uzyskać szerokie pole widzenia i są łatwe w użytkowaniu. Lunety z kolei doskonale sprawdzą się do stacjonarnych obserwacji.Sortuj:   Cena   Nazwa A-Z   Dodano
Ilość/strona:


powrót do strony głównej