tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Teleskopy i lunety

W asortymencie sklepu Faut znajdują się również teleskopy i lunety. Proponowane akcesoria z zakresu optyki myśliwskiej umożliwiają efektywne obserwowanie nieba i obiektów astronomicznych, przy jednoczesnym uzyskaniu precyzyjnego obrazu.

Oferujemy teleskopy, które gwarantują uzyskanie stabilnej konstrukcji, a dzięki wykonaniu z wytrzymałych materiałów są wyjątkowo trwałe. Proponowane elementy optyki myśliwskiej sprawdzą się zarówno podczas polowań zbiorowych, nocnych, pędzonych, jak i podczas obserwacji. Umożliwiają one skuteczne wytropienie zwierzyny nawet w najtrudniejszych warunkach.

 

Lunety myśliwskie – co warto o nich wiedzieć?

Lunety myśliwskie to jedne z ważniejszych elementów wyposażenia myśliwego. Odpowiednio dopasowane umożliwiają efektywne polowanie. Proponujemy modele ułatwiające uzyskanie różnych przybliżeń. Ich jakość jest doceniana nie tylko przez początkujących myśliwych, ale też doświadczonych specjalistów łowiectwa. Warto jednak pamiętać o tym, by przy wyborze odpowiedniego modelu dopasować go do indywidualnych potrzeb użytkownika i warunków, w których będzie użytkowany.

Należy bowiem pamiętać, że inne lunety myśliwskie sprawdzą się podczas polowań zbiorowych, a inne przy zasiadce. W tym pierwszym przypadku sprawdzą się modele umożliwiające uzyskanie niewielkiego powiększenia, ale jasnego i czystego obrazu o szerokim polu widzenia. Na zasiadkę sprawdzą się jednak modele wyposażone w precyzyjne celowniki, które pozwolą oddać celny strzał podczas polowań.

 Sortuj:   Cena   Nazwa A-Z   Dodano
Ilość/strona:


powrót do strony głównej