tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

 

Ubrania myśliwskie

Dobrze dopasowane ubranie myśliwskie to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia każdego uczestnika polowania. Ważna jest nie tylko jakość ubrań, ale również wygoda ich noszenia i oczywiście kolorystyka. Wszystko to ma wpływ na komfortowe poruszanie się w trudnych warunkach, ale też zwiększenie bezpieczeństwa. Doświadczeni łowczy wiedzą, że wybierając właściwe ubrania myśliwskie muszą być przygotowani na każdą pogodę i każde warunki. Wybierając odpowiednie modele, warto wziąć pod uwagę jakość ich wykonania, panujące warunki pogodowe i oczywiście kolorystykę. Ta ostatnia ma kluczowe znaczenie, gdyż umożliwia kamuflaż, a tym samym zapewnia wysokie bezpieczeństwo.

 

Ubrania myśliwskie na każdą pogodę?

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór ubrań myśliwskich, dopasowanych do każdej pogody. Wybierając je, warto pamiętać o tym, że podczas jednego polowania mogą wystąpić wszystkie możliwe warunki atmosferyczne – od chłodnego i deszczowego poranka, aż po upalne południe. Dzięki możliwości dopasowania ubioru do pogody, myśliwy nie musi obawiać się konieczności przerwania obserwacji czy polowania. Należy również pamiętać, że ważny jest nie tylko komfort cieplny, ale też możliwość bezproblemowego przemieszczania się. Poszczególne elementy nie mogą być sztywne – miękkie materiały umożliwiają wykonanie praktycznie każdego ruchu. Co więcej, nie powinny one szeleścić, gdyż mogą łatwo spłoszyć zwierzynę.

Sprawdź, jakie modele ubrań myśliwskich znajdują się w naszej ofercie i ciesz się komfortowym polowaniem w każdych warunkach!Sortuj:   Cena   Nazwa A-Z   Dodano
Ilość/strona:


powrót do strony głównej