tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Rękawiczki myśliwskie

Rękawiczki myśliwskie to akcesorium wykorzystywane nie tylko w okresie zimowym – sprawdzą się także wiosną i jesienią, zwłaszcza podczas chłodnych poranków i nocy. W przygotowanej ofercie znajdują się modele zimowe z palcami, jak i bez palców. Proponowane modele zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów – spełniają one nie tylko wszystkie normy i standardy bezpieczeństwa, ale przede wszystkim zapewniają komfortowe warunki podczas polowania.

W asortymencie mamy zarówno rękawice zimowe wodoodporne – od wewnątrz zostały one ocieplone polarem, który zapewnia utrzymanie ciepła w najchłodniejsze dni, natomiast od zewnątrz materiałem wodoodpornym, dzięki czemu nawet w najtrudniejszych zimowych warunkach spełnią one swoje funkcje.

Dużą popularnością cieszą się również modele bez palców. Szczególnie są one polecane użytkownikom ceniącym wygodę i ciepło, a przy tym pragnącym wykonywać precyzyjne ruchy w każdych warunkach. Dzięki “uciętym” palcom odsłonięte są jedynie opuszki – taka konstrukcja umożliwia uzyskanie pełnej precyzji ruchów. Funkcję tę szczególnie doceniają nie tylko myśliwi, ale przede wszystkim pasjonaci fotografii czy wędkowania. Tego rodzaju modele zostały wyposażone w doszyty ocieplacz na palce – można go w każdej chwili zdjąć bądź założyć, a dzięki temu ogrzać palce.

Na koniec warto dodać, że oferowane rękawice myśliwskie zostały wykonane w odpowiedniej kolorystyce – czarnej bądź biało-brązowym, dzięki czemu pasują do każdego stroju myśliwskiego i nie zaburzają jego kolorystyki.Sortuj:   Cena   Nazwa A-Z   Dodano
Ilość/strona:


powrót do strony głównej