tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Czapki myśliwskie

Czapki myśliwskie to kolejne akcesorium wybierane przez myśliwych zarówno podczas letnich, jak i zimowych polowań. Proponujemy dwa modele nakryć głowy – z daszkiem, idealne na lato i upalne dni oraz ze specjalnie wyprofilowanymi nausznikami zapinanymi pod brodą. W tej drugiej wersji, czapki myśliwskie doskonale sprawdzą się zimą – zapewniają bowiem skuteczną ochronę przed zimnem, jak i przed wiatrem.

Proponujemy czapki myśliwskie idealne zarówno na polowania, jak i wielogodzinne obserwacje. Proponowane modele zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów – zapewniają maksymalna przepuszczalność powietrza. W efekcie zapewniają ciepło i komfort w każdych warunkach, a przy tym minimalizują ryzyko pocenia się głowy. Producent omawianego akcesorium zadbał również o ich odpowiednią kolorystykę – pod względem wizualnym prezentują się atrakcyjnie, a jednocześnie ułatwiają stworzenie kamuflującego zestawu myśliwskiego. Dodatkowo, zostały one wyposażone w pasek umożliwiający regulację obwodu – w efekcie każdy użytkownik może idealnie dopasować je do swoich potrzeb.

 

Dlaczego warto zainwestować w czapkę myśliwską?

Czapka myśliwska powinna stanowić obowiązkowy element wyposażenia każdego myśliwego. Należy pamiętać, że warunki podczas polowań i obserwacji mogą nagle ulec zmianie – stąd też myśliwy powinien być przygotowany na każdą ewentualność. Poranki bywają chłodne, natomiast w południe często panują wysokie temperatury. Odpowiednie nakrycie głowy chroni nie tylko przed chłodem, ale też przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.



Sortuj:   Cena   Nazwa A-Z   Dodano
Ilość/strona:


powrót do strony głównej