tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Bluzy myśliwskie

Asortyment sklepu Faut obejmuje również szeroki wybór bluz myśliwskich. Jest to niezwykle praktyczny element ubioru każdego łowczego, stąd też obowiązkowo powinien znaleźć się w jego szafie. Tego typu odzież myśliwską doceniają wszyscy uczestnicy polowań i nie tylko, którzy cenią ciepło, ale też stawiają na wygodę.

Do produkcji bluz myśliwskich wykorzystywany jest wysokiej jakości, niezwykle mocny i odporny na uszkodzenia materiał. W efekcie mogą być one użytkowane nawet w trudnych warunkach, bez obaw o ich uszkodzenia. Wysoką wytrzymałość uzyskano głównie dzięki wzbogaceniu konstrukcji o specjalne wzmocnienia w obszarze piersi i łokci.

Do produkcji oferowanych bluz wykorzystano specjalistyczny termoaktywny materiał – POLARON X, który jest miły w dotyku, zapewnia ciepło, a jednocześnie odpowiada za swobodne odprowadzanie potu. W efekcie użytkownik nie musimy obawiać się trudności w utrzymaniu stałej temperatury ciała zarówno w niskiej, jak i wyższej temperaturze.

 

Dlaczego warto zainwestować w bluzę myśliwską?

Bluzy myśliwskie z polaru zapewniają maksymalny komfort termiczny zarówno podczas chłodnych, jak i wietrznych dni. Doskonale sprawdzają się jako dodatkowa warstwa izolująca pod kurtkę myśliwską. Są wyposażone w wysoki kołnierz, który chroni przed wiatrem i zapewnia utrzymanie ciepła. Dodatkowo, mają wiele kieszeni – zapinanych na zamki lub zatrzaski, które umożliwiają przechowywanie podręcznych akcesoriów niezbędnych podczas polowania czy poruszania się po lesie.

Sprawdź, co oferujemy.Sortuj:   Cena   Nazwa A-Z   Dodano
Ilość/strona:


powrót do strony głównej