tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Koszule myśliwskie

Koszule myśliwskie to bardzo ważny element ubioru myśliwskiego – doskonale pasują zarówno do eleganckich, jak sportowych zestawów. W ofercie mamy zarówno koszule myśliwskie na długi rękaw, jak i na krótki, dzięki czemu użytkownicy bez większego problemu mogą dopasować je do panujących warunków pogodowych.

Do produkcji wszystkich koszul myśliwskich wykorzystano wysokiej jakości materiał. Odpowiada on za dobrą przepuszczalność powietrza, a dzięki temu zapewnia komfort cieplny zarówno w upalne, jak i chłodne dni, bez ryzyka nadmiernego pocenia się. Co więcej, zastosowany materiał jest niezwykle odporny na uszkodzenia i zabrudzenia, a przy tym niezwykle wytrzymały – nawet intensywne użytkowanie koszul myśliwskich nie doprowadzi do ich szybkiego zniszczenia. Głównym surowcem wykorzystywanym do ich produkcji jest bawełna. Wysoka jakość zapewnia maksymalną wygodę, a jednocześnie nie krępuje ruchów, a co za tym idzie – nie utrudnia poruszania się w trudnych warunkach.

 

Jakie modele koszul myśliwskich oferujemy?

W asortymencie naszego sklepu znajdują się zarówno eleganckie, jak i codzienne koszule myśliwskie, w gładkiej kolorystyce, jak i w tzw. popularną kratę. W zależności od wybranego modelu, mogą być one wzbogacone o naszywane kieszenie, zapinane za zamek bądź jedynie z patkami. Elementy te nie tylko zwiększają efekty wizualne odzieży, ale przede wszystkim jej funkcjonalność – umożliwiają przechowywanie drobnych akcesoriów – kluczy czy telefonu komórkowego, bez obaw o zgubienie w gęstych zaroślach.

Ważnym plusem oferowanych koszul myśliwskich jest również ich kolorystyka – barwy beżowe, zielone czy khaki idealnie pasują do każdego stroju myśliwskiego.Sortuj:   Cena   Nazwa A-Z   Dodano
Ilość/strona:


powrót do strony głównej