tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Szaliki myśliwskie

Szaliki wielu osobom kojarzą się z dodatkową ochroną przed zimnem. W ofercie sklepu Faut znajdują się szaliki ostrzegawcze dla myśliwych, które powinny być stosowane podczas polowań. Konieczność ich użytkowania została narzucona przepisami prawa. Cechą charakterystyczną szalików ostrzegawczych dla myśliwych jest jaskrawa kolorystyka – wyraźne, widoczne kolory sprawiają, że myśliwy jest widoczny z dużej odległości, nawet podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych.

W asortymencie mamy szaliki ostrzegawcze dla myśliwych w kolorze pomarańczowych. Proponowany model został wykonany z wysokiej jakości materiału – Polaron X-200. Dzięki temu nie tylko pełni funkcję ostrzegawczą, ale jest też ciepły i miły w dotyku, stąd też doskonale sprawdzi się jako dodatkowa ochrona przed wiatrem i niską temperaturą. Surowiec ten sprawia, że model jest odporny na uszkodzenia mechaniczne – dzięki temu nawet po wielokrotnym praniu i użytkowaniu nie zmienia swojej struktury i kształtu.

Wbrew pozorom, szalik ostrzegawczy dla myśliwych powinien być stosowany nie tylko zimą, ale także wiosną i jesienią. Warto pamiętać, że tego typu akcesorium nie jest drogą inwestycją, a pozwala zapewnić maksymalne bezpieczeństwo użytkownikom polowania.

Poszukujesz funkcjonalnego szalika na polowanie? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego!Sortuj:   Cena   Nazwa A-Z   Dodano
Ilość/strona:


powrót do strony głównej