tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Skarpety myśliwskie

W garderobie każdego myśliwego powinny się znaleźć również skarpety. Muszą być one jednak dopasowane do trudnych warunków, w jakich będą użytkowane. Proponowane skarpety myśliwskie są niezwykle wygodne i elastyczne, a dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów – bawełny i poliamidu, zapewniają komfort cieplny i oddychanie materiału oraz odprowadzanie wilgoci. Doskonała izolacja termiczna i zdolność do odprowadzania wilgoci to główne cechy skarpet myśliwskich na polowania. Dzięki domieszce poliamidu są one niezwykle odporne na uszkodzenia – wszelkiego rodzaju rozdarcia czy przetarcia nie są im straszne, ale też lepiej dopasowują się do indywidualnego kształtu stopy.

Ważnym elementem wyposażenia skarpet myśliwskich jest ściągacz. Pozwala on utrzymać skarpetę w stałym miejscu, bez obaw o jej opadanie podczas poruszania. Mimo mocnego utrzymania materiału na miejscu, skarpety jednocześnie nie uciskają łydki.

Proponowane skarpety myśliwskie sprawdzą się w każdych warunkach – zarówno podczas spacerowania po lesie w letnie dni, jak i podczas intensywnych aktywności fizycznych czy wymagających polowań.

Proponujemy zarówno skarpety zimowe, jak i letnie – są one miłe w dotyku i mogą być użytkowane w połączeniu z obuwiem z membraną. Dzięki wykonaniu ich w tradycyjnej, myśliwskiej kolorystyce – khaki, doskonale komponują się z innymi elementami odzieży myśliwskiej, tworząc spójny zestaw na każdą okazję. Warto pamiętać, że skarpety te sprawdzą się nie tylko do lasu, ale też podczas innych, wymagających okazji. Sortuj:   Cena   Nazwa A-Z   Dodano
Ilość/strona:


powrót do strony głównej