tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Kurtki

W garderobie myśliwego nie może zabraknąć kurtki myśliwskiej – to podstawowy element ubrania myśliwego, który sprawdza się nie tylko w okresie jesienno-zimowym, ale też wiosną czy latem. Chcąc uzyskać funkcjonalną, ale i trwałą odzież wierzchnią, warto postawić na modele wykonane z wysokiej jakości materiałów. Nie tylko są one odporne na uszkodzenia i zużycie, ale przede wszystkim na zmienne warunki atmosferyczne.

W przygotowanej ofercie sklepu Faut znajdują się różnorodne kurtki myśliwskie, dopasowane do każdych warunków atmosferycznych. Jednym z popularniejszym modeli są kurtki wiatro- i wodoszczelne. Pomimo wysokiej odporności na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych zapewniają one maksymalną przepuszczalność powietrza, stąd też zapewniają komfort cieplny zarówno w chłodne, jak i cieplejsze dni. W asortymencie mamy także wersje ocieplane, idealne na zimowe dni.

Wszystkie proponowane modele kurtek myśliwskich są niezwykle funkcjonalne. Zostały bowiem wyposażone w dużą liczbę praktycznych kieszeni. Umożliwiają zatem przechowywanie niezbędnych akcesoriów – pomieszczą termos, radio, naboje czy też umożliwią ogrzanie zmarzniętych dłoni. Pomimo ogromnej ilości dodatków, zapewniają one maksymalną swobodę ruchu. Większość modeli ma możliwość regulacji obwodu mankietów, talii i dołu kurtki, co ułatwia dopasowanie do sylwetki użytkownika.

Warto dodać, że proponowane kurtki myśliwskie wyróżniają się także odpowiednią kolorystyką, dopasowaną do warunków leśnych. Umożliwiają również odpięcie kaptura czy też postawienie kołnierzyka, w celu zapewnienia ochrony dla szyi przed zimnem.Sortuj:   Cena   Nazwa A-Z   Dodano
Ilość/strona:


powrót do strony głównej