tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Komplety

W ofercie sklepu Faut znajdują się również komplety odzieży myśliwskiej – profesjonalne zestawy składające się z kurtki oraz spodni, które doskonale sprawdzają się w leśnych warunkach. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia i przetarcia, ale też wygodnych w użytkowaniu i bezpiecznych. Zestawy są dostępne w neutralnych kolorach, umożliwiających myśliwym skuteczne zaplanowanie kamuflażu. Powyższe cechy sprawiają, że są one doceniane zarówno przez profesjonalistów, jak i przez pasjonatów myślistwa.

Dzięki starannie dopasowanym materiałom, komplety odzieży myśliwskiej gwarantują odpowiednią cyrkulację powietrza, a to przekłada się na maksymalny komfort użytkowników nawet podczas długich polowań. Co więcej, zastosowane materiały nie szeleszczą – w efekcie myśliwy może z łatwością przemieszczać się po lesie i skutecznie obserwować zwierzynę, bez obaw o jej spłoszenie.

 

Jakie komplety odzieży myśliwskiej oferujemy?

W ofercie naszego sklepu znajdują się komplety odzieży myśliwskiej na każdą porę roku – doskonale sprawdzą się zarówno zimą, jak i latem. Proponowane modele zostały docenione przez użytkowników również za funkcjonalność. Zostały wyposażone w różne systemy zapięć i szereg kieszeni. Te pierwsze ułatwiają zakładanie i ściąganie zestawów, a kieszenie z kolei ułatwiają przechowywanie drobnych akcesoriów podczas polowań i nie wymagają regularnego sięgania do plecaka. Tak zaprojektowany komplet myśliwski nie tylko ułatwia skuteczne i wygodne polowanie, ale też dostarcza przyjemności i wrażeń podczas przebywania na łonie natury.Sortuj:   Cena   Nazwa A-Z   Dodano
Ilość/strona:


powrót do strony głównej