tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Kamizelki

Ważną część garderoby każdego myśliwego stanowią również kamizelki, tzw. bezrękawniki. W naszym sklepie znajdują się modele dopasowane do potrzeb myśliwych ceniących elegancki, a przy tym komfortowy wygląd. W efekcie zapewniają one doskonały komfort cieplny, a jednocześnie nie utrudniają poruszania się. Dzięki wykonaniu ich z wysokiej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia, są niezwykle wytrzymałe. Właściwość tą uzyskano dzięki zastosowaniu poliestru – materiału wytrzymałego, o właściwościach hydrofobowych. Dzięki niemu kamizelki myśliwskie nie tracą swoich właściwości nawet po intensywnym użytkowaniu – nie rozciągają się i nie blakną.

 

Dlaczego warto zainwestować w kamizelkę myśliwską?

Kamizelki myśliwskie doskonale pasują do każdego myśliwskiego stroju – sprawdzą się zarówno podczas polowań, jak i podczas eleganckich wyjść. Proponowane modele zostały wyposażone w elastyczne ściągacze – w efekcie są one doskonale dopasowane do ciała użytkownika, a jednocześnie nie ograniczają ruchów i ułatwiają polowanie, jak i prowadzenie obserwacji. Warto dodać, że producent zadbał o ich dodatkowe wyposażenie. Na ramionach zostały umieszczone dodatkowe wzmocnienia, które zwiększają ich trwałość. Nie zapomniano o funkcjonalnych kieszeniach o dużej pojemności – te ułatwiają przechowywanie podręcznych akcesoriów, ułatwiających bezproblemowe polowanie w każdych warunkach.

Proponowane modele doskonale sprawdzą się w okresie wiosennym oraz jesiennym. Zostały one wzbogacone o podszycie z miękkiego materiału, odpowiadające za utrzymanie ciepła ciała. Dodatkowo, kołnierzyki w formie stójki doskonale chronią szyję przed wiatrem.Sortuj:   Cena   Nazwa A-Z   Dodano
Ilość/strona:


powrót do strony głównej