tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Koszulki

Kompletując garderobę myśliwską warto zadbać o wybranie wysokiej jakości, wytrzymałej odzieży również na trudne warunki. Oferowane koszulki dla myśliwych doskonale sprawdzą się zarówno latem, jak i zimą. Do ich produkcji wykorzystano wysokogatunkową bawełnę, która przekłada się na trwałość odzieży, ale też na maksymalny komfort cieplny. Koszulki są wygodne, miłe w dotyku i przede wszystkim przewiewne – można je z powodzeniem nosić zarówno jako główny element ubioru w upalne dni, jak i jako warstwę dodatkową w zimne jesienne czy zimowe poranki. 

W asortymencie koszulek myśliwskich znajdują się różnorodne modele – na krótki i długi rękaw, ale też na ramiączkach, tzw. bokserki. Wszystkie są dostępne w tradycyjnych „myśliwskich” kolorach – zielonych i czarnych, które ułatwiają stworzenie idealnego kamuflującego stroju myśliwskiego. Pasują one doskonale do pozostałych elementów stroju myśliwskiego – spodni, bluz, kurtek oraz wielu innych.

 

Dlaczego warto wybrać koszulkę myśliwską?

Jak już wspomniano, koszulki myśliwskie są dostępne w różnych wariantach. Bez względu na to, czy użytkownik wybierze wersję zwykłą, czy też termoaktywną – z pewnością będzie czuł się komfortowo w każdych warunkach. Proponowane modele sprawdzą się podczas upalnych, jak i deszczowych dni. Ich jakość potwierdzają nie tylko amatorzy przyrody, ale też profesjonalni i doświadczeni myśliwi.

Wybierając odpowiedni model koszulki myśliwskiej, warto wziąć pod uwagę nie tylko upodobania użytkownika, ale także aktualnie panujące warunki atmosferyczne. Chcąc być przygotowanym na każdą pogodę, warto w garderobie mieć kilka, różnego rodzaju modeli.Sortuj:   Cena   Nazwa A-Z   Dodano
Ilość/strona:


powrót do strony głównej