tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Krzesła

Krzesło i polowanie? Wbrew pozorom tego typu akcesorium jest niezwykle ważne w pracy każdego myśliwego. Dobrej jakości krzesła myśliwskie sprawdzają się nie tylko podczas wielogodzinnych polowań, ale też obserwacji na łonie natury. Można je również wykorzystać podczas spotkań w gronie innych myśliwych.

Proponujemy różnorodne krzesła myśliwskie, które wyróżniają się wysoką wytrzymałością konstrukcji, a co za tym idzie – również żywotnością. Ich ogromną zaletą jest możliwość łatwego i szybkiego rozłożenia oraz złożenia. W porównaniu z torbą czy przypadkowym pniem drzewa są dużo wygodniejsze i ułatwiają nawet wielogodzinne podchodzenie od zwierzyny. Proponowane modele są niezwykle lekkie – ważą około 3 kilogramów, przy czym maksymalne ich obciążenie wynosi nawet 120 kg.

Oferta krzeseł dla myśliwych obejmuje modele z podłokietnikami, jak i bez. Różnorodne wersje, wzbogacone o dodatkowe akcesoria zostały stworzone z myślą o potrzebach najbardziej wymagających myśliwych. Pomimo pozornie wyglądającej delikatnej konstrukcji są niezwykle stabilne – zapewniają komfortowe warunki oczekiwania na różnych terenach – nie tylko ambonie, ale też leśnej polanie. Wysoka stabilność została uzyskana dzięki zamocowaniu antypoślizgowych nóżek.

Warto dodać, że krzesła te wykonane zostały w tradycyjnej kolorystyce – odcienie zieleni i khaki sprawiają, że doskonale sprawdzą się jako element kamuflażu leśnego.

Sprawdź, jakie modele krzeseł dla myśliwych oferujemy i zapewnij sobie wygodę podczas myśliwskich polowań i spotkań!Sortuj:   Cena   Nazwa A-Z   Dodano
Ilość/strona:


powrót do strony głównej