tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Raportówki myśliwskie

W asortymencie sklepu Faut znajduje się również szeroki wybór raportówek myśliwskich. Są to pewnego rodzaju torby myśliwskie, umożliwiające pomieszczenie różnego rodzaju akcesoriów myśliwskich. Tym, co je wyróżnia, to najwyższe parametry wytrzymałości. Dzięki temu doskonale sprawdzają się w każdego rodzaju warunkach – tych łatwych, ale też niezwykle trudnych.

Dużą popularnością cieszą się podręczne raportówki myśliwskie. Są wykorzystywane przez myśliwych zarówno podczas polowań pędzonych, jak i podczas obserwacji prowadzonych na ambonie czy terenach zielonych. Ich ogromną zaletą jest bogate wyposażenie – mają wiele przegród, kieszeni czy też zewnętrznych etui. Dzięki temu pomieszczą nie tylko dodatkową odzież, ale też akcesoria takie jak termos, noże czy dodatkową amunicję.

 

Czym wyróżniają się oferowane raportówki myśliwskie?

Oferowane raportówki myśliwskie zostały wykonane z wysokiej jakości wytrzymałej poliestrowej tkaniny – cordury. Surowiec ten jest nie tylko odporny na uszkodzenia i otarcia, ale też na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzięki temu użytkownicy nawet podczas ulewnych deszczów nie muszą obawiać się zniszczenia i zamoczenia zawartości torby. Pomimo iż raportówki myśliwskie to torby o niewielkich rozmiarach, to odpowiednio zaprojektowane wnętrze sprawia, że pomieszczą wiele akcesoriów, a przy tym umożliwią komfortowe korzystanie z wnętrza.

Wszystkie proponowane raportówki myśliwskie zostały wykonane w atrakcyjnym, ciemnozielonym kolorze. Wyróżniają się eleganckim i gustownym designem, a wiele z nich jest wzbogaconych i myśliwski haft.Sortuj:   Cena   Nazwa A-Z   Dodano
Ilość/strona:


powrót do strony głównej