tel: 607 418 664 e-mail: biuro@faut.pl

Zaloguj się Załóż konto

Torby myśliwskie

Myśliwi poszukujący odpowiedniej torby, umożliwiającej przechowywanie akcesoriów myśliwskich powinni zapoznać się z ofertą toreb myśliwskich znajdujących się w asortymencie sklepu Faut. Wszystkie oferowane modele wyróżniają się wysoką funkcjonalnością – pomimo niewielkich rozmiarów, mają odpowiednio wyposażone i rozplanowane wnętrze, a to umożliwia nie tylko pomieszczenie dużej liczby akcesoriów, ale też bezproblemowe ich odnajdywanie w nagłej sytuacji.

Oferowane torby myśliwskie zostały wyprodukowane z wysokiej jakości tkaniny poliestrowej typu cordura. Jest ona mocna i impregnowana, dzięki temu doskonale sprawdza się przy dużym obciążeniu, ale też podczas trudnych warunków pogodowych – ulewnych deszczy i nie tylko. Ważnym elementem ich wyposażenia są mocne zapięcia – dzięki temu zapewniają bezpieczne przechowywanie zawartości i trwałość toreb.

 

Jakie torby myśliwskie oferujemy?

W asortymencie mamy torby myśliwskie:

  • na ramię,
  • saszetki do zawieszenia na biodrach,
  • duże torby podróżne.

Część modeli do przewieszenia na ramię zostały wyposażone w ozdobną klapę z sztucznym futrem lisa bądź wilka. Te modele cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych toreb myśliwskich? Sprawdź dostępną ofertę i modele oraz wybierz idealne rozwiązanie dla siebie. Zachęcamy do zainwestowania w kilka modeli – te mniejsze sprawdzą się podczas krótkich wycieczek, natomiast duże, pojemne torby podróżne sprawdzą się przy dużych wyprawach.Sortuj:   Cena   Nazwa A-Z   Dodano
Ilość/strona:


powrót do strony głównej